1 Haziran 2016 Çarşamba

OKK 47.Blog Tur İki Aşk Arasında//Terri Osburn Kitap Tanıtımı^^


Herkese merhaba!
OKK’nın 47. blog turunun konuğu Nemesis Yayınları’ndan çıkan Terri Osburn’ün yazmış olduğu İki Aşk Arasında romanı!


Kitabımızı Tanıyalım^^Beth Chandler, tüm hayatını başkalarını memnun etmek için çalışarak geçirmiştir. Avukat olan Beth'in hukuk fakültesine gitme sebebi büyükannesini ve büyükbabasını memnun etmek istemesidir. Nişanlı bir kadın olmasının sebebi ise işkolik erkek arkadaşının evlenme teklifine evet demesidir; üstelik bu teklife sadece onu memnun etmek için evet demiştir.

Nişanlısı Lucas, onu ailesiyle tanıştırmak için Anchor Adası'na götürmek istediğinde de, denizden aşırı derecede korkmasına rağmen gitmeyi kabul eder. Çünkü Beth için en önemli şey budur; başkalarını memnun etmek… Deniz fobisine rağmen nişanlısının ailesiyle tanışmak için onları adaya götürecek feribota biner ama bu yolculuğun sebep olacağı şeylere hazırlıklı değildir.Planladığı bu yolculuk planlamadığı bir aşkı getirdiğinde, Beth için iki aşk arasında kalması ve seçim yapması kaçınılmaz olur. Peki ya bu iki aşktan biri gerçekten imkânsızsa, seçim yapma şansı var mıdır?01.06.2016
Duyuru – Takvim – Çekiliş

02.06.2016
Kitap Tutkusu-Anchor Island Seri Bilgisi 
Fighting!!- Outer Banks Adalarını Ziyarete Hazır mısınız? 

03.06.2016
Yorum


ÇEKİLİŞ!!^^

2 kişiye hediye ettiğimiz kitabımızı kazanmak isteyenleri Okuyan Kızlar Kulübü Facebook sayfasına ve Instagram hesabımıza bekliyoruz ;) Not: Her iki sosyal medya hesabından ayrı ayrı 1’er kitap hediye. Şansınızı arttırmak için her iki hesaptan da çekilişe katılmanız önerilir. :)
Katkılarından dolayı Nemesis Yayınları’na teşekkür ederiz.Turumuza Herkesi Bekleriz^^Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Elinizi korkak alıştırmayın :D