5 Ekim 2015 Pazartesi

YARIŞMA!! Sana Rağmen Aşkı Sevdim//Naşide Gökbudak^^Herkese haftanın ilk gününden merhaba^^

Uzun zamandır blog da yarışma yapmıyordum. Son anda karar verip az buraları canlandırayım dedim ve karşınız da yarışma!!

Kitabımızı tanıyıp yarışma şartlarına geçeyim ;)

Osmanlı padişahı II. Mahmut zamanında bir yeniçeri olan Kasım Ağa görev sebebiyle ülke dışında olması sayesinde Yeniçeri Ocağı kaldırıldığı zaman yaşanan katliamdan sağ kurtulmuştur. Hayallerinde yaşattığı yeşil gözlü, güzelliği dillere destan eş adayı ile karşılaştığında ise içinde bulunduğu durum kâbus olmaktan çıkıp bir rüyaya dönüşür. Feriha, acımasız kocasının işkencelerinden kurtulmak için intihara kalkmış ancak kurtarıcısı Kasım Ağa'nın ilgisi, şefkati ile ümidini kestiği aşkı bulmuştur. Kasım Ağa ve Feriha, Osmanlı İmparatorluğu'nun yıkıntıları arasında kendi dünyalarını kurmaya çalışırlarken tek dilekleri, doğacak çocuklarının da kendileri gibi aşkı bulmalarıdır.Gerçek bir hayat hikâyesine dayanan bu roman, aşkın engel tanımadığını büyüleyici bir anlatımla gözler önüne sermektedir.Lafı fazla uzatmadan neler yapacağınızı söyleyeyim ;)


*İlk olarak Nemesis Yayınlarının sayfasını Beğenmek!
(Link İçin Tık Tık!!)

*Blogumu Takip etmek! 
(Blogu takip etme hesabınız yoksa Facebook hesabını takibe alabilirsiniz.)

*Son olarak hem Nemesis Yayınlarının hemde blogumun Instagram hesaplarını takibe almak!
Nemesis Yayınları Instagram hesabı için Tık Tık!!
Blog Instagram Hesabı için Tık Tık!!
(Tabii Instagram hesabı olanlar için geçerli!)Bu yarışmaya katıldığınız belli eden yorumu da atlamayı unutmayın!! Yorumları Bloguma, Facebook hesabıma ve Instagram hesabına bırakabilirsiniz ;)

Yarışma 23.10.2015'de son bulacaktır ;) 
Not: Daha da erken bitebilir ;)


Yarışmayı herkesi bekleriz^^
Katkıları için Nemesis Yayınlarına teşekkürler^^
1 yorum:

Elinizi korkak alıştırmayın :D