28 Kasım 2014 Cuma

OKK 41.Blog Turu ihanet//Monica McCarty Ön okuma ve Alıntılar.^^


Herkese Merhaba^^

Tur kitabımızı daha iyi tanıyın ve hemen almak isteyin diye bugün Ön Okuma ve Alıntılar ile sizlerle olacağım ;)

İlk olarak Ön okuma diyorum, zaten Monica severler hemen kitabı alır ama olsun merakınız daha da artsın diye bunları da paylaşayım, paylaşalım ;)

Ve Ön Okumamız^^
Ön Okumaya doyamayanları kitapçılara, yada 10 kişiye hediye ettiğimiz yarışmaya davet ediyorum ;)
Yarışmaya nasıl katılacağınızı aşağıda açıklayacağım ;)Vee Alıntılar^^


Görebildiği kadarıyla, suratı sert ve soğuk granitten yontulmuş gibiydi. Bella şaşkınlıkla o karanlık bakışların, kare biçimli çenenin, çıkık elmacık kemiklerinin ve dolgun dudakların yakışıklı olabileceğini, hatta son derece yakışıklı olabileceğini fark etti, ama adamın suratında pis bir ifade vardı. Kapkara bir kalbin o suratı mahvetmiş olması çok yazıktı. 

******

Elini geri çekti. Ne yaptığını sanıyordu? Bu histen hiç hoşlanmamıştı. Neredeyse...Şefkati andıran bir şeydi. Ama ancak bir aptal aralarında bir şey olabileceğini düşünebilirdi. O, toprakları ve itibarını yitirmiş bir adamdı. Bir hayduttu. Utanmıyordu, ama gerçekçi biriydi.

******

Onu ilk gördüğün anda ne göğsüne hançer saplanmış gibi acı çekeceğini, ne de  midesi alt üst olmuş gibi tüm benliğini kaplayan o fırtınamsı hislere kapılacağını düşünmüştü. Sonra, ona ihanet eden tek bir kalp atışında, başka bir şey hissetmişti. Daha da sertleşmiş, kötü bir ifadeye bürünmüş, hatta yıllar boyunca çok daha yakışıklı bir hal almış surata bakınca, öylesine keskin bir istek duymuştu ki nefesi kesilmişti.

******

Onları çok seviyordu. Yıllarca çektiği zorluklardan sonra, kader nihayet yüzüne gülmüştü.Alıntılarımızı da yayınladık, daha ne duruyorsunuz? :D Ya hemen yarışmamıza katılın yada hemen kitabı alın ;) 

Neyse efenim bakalım bugün ve ilerleyen günler de turumuz da neler var ;)


28.11.2014
Kitap Tutkusu-Yazar ve Seri Bilgisi.
Fighting!!- Önokuma ve Alıntılar.

29.11.2014
Yorum

30.11.2014
Bir Tur Böyle Geçti.


ÇEKİLİŞ

  10 Şanslı kişiye kitap, 2 şanslı kişiye ise Söke Un paketini kazanacağı yarışmamız Okuyan Kızlar Kulübü Facebook Sayfasında!!


Takipte kalın canlar^^Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Elinizi korkak alıştırmayın :D