30 Nisan 2015 Perşembe

Benim Uzak Yıldızım//Amie Kaufman & Meagan Spooner Kitap Tanıtımı^^

Herkese merhaba^^
Bugün yine bir kitap tanıtımı ile karşınızdayım. Evet son zamanlar da baya kitap tanıtımı yaptım ama bahar sebebiyle yeni kitap patlaması oldu sanki^^ Hemde çok cici ve güzel kitaplar :)
Bu kitabımız da yayın hayatına yeni başlamış sayılan ve başladığı dakikada ilgi odağı olan Go! Kitap'dan :)
İlk olarak kapağa bittim, sonrasında ise konu mükemmel^^ 
Anlayacağınız Uzaylılar istila edecek yine :*

Konumuza bakalım^^


O GECENİN, DEVASA UZAY GEMİSİ İKARUS'TAKİ DİĞER GECELERDEN HİÇBİR FARKI YOKTUR. 
Ta ki o büyük felaket gerçekleşene ve İkarus yakınlardaki bir gezegene düşene dek. Elli bin yolcu kapasiteli gemiden yalnızca iki kişi kurtulmuştur: Evrenin en zengin adamının kızı Lilac LaRoux ve genç bir savaş kahramanı olan Binbaşı Tarver Merendsen.
Binbaşı Merendsen, Lilac gibi kızların insanın başına beladan başka bir şey getirmediklerini uzun zaman önce öğrenmiştir. Lilac da, Tarver’ın kendi iyiliği için, onu kendisinden uzak tutması gerektiğinin farkındadır. Ama ıssızlığın ortasında hayatta kalabilmek için birbirlerine ihtiyaçları vardır. Açlık, soğuk ve vahşi hayvanlara bir de Lilac’ın duyduğu fısıltılar eklenince birbirlerine güvenmekten başka çareleri kalmaz. Ne var ki çok geçmeden, onları birbirlerinin kollarına iten bu trajediden büyük bir aşk doğar. Artık kurtulup kendi gezegenlerinde bir ömür ayrı kalmaktansa düştükleri bu ıssız gezegende birlikte olmayı tercih ederler.
Ama her adımda onları takip eden gizemli fısıltıların ardındaki gerçeği öğrenmeleriyle her şey bir anda değişir. Lilac ile Tarver o gezegenden ayrılsalar bile artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Nefes kesen bilim kurgu üçlemesinin ilk kitabı, Benim Uzak Yıldızım, zaman ve mekân tanımayan sonsuz bir aşkın hikâyesi…


Konuda anlaşıldığı üzere serinin ilk kitabı ve üç kitaplık bir seri. Serinin az oluşuna bayıldım :* Kitabımız böyle mayıs ayının ilk haftasında çıkması bekleniyor, sabırsızlıkla bekliyoruz^^


Başka bir yazımda görüşmek üzere, sevgiler^^Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Elinizi korkak alıştırmayın :D