25 Eylül 2014 Perşembe

OKK 37.Blog Turu Kiralık Eş//Christine Bell Kitap Tanıtımı^^


Herkese merhaba!!
OKK’nın 37. blog turunun konuğu Nemesis Kitap’tan çıkan Christine Bell’in yazmış olduğu Kiralık Eş. Kitabımızın konusu klasik ama yazarımızın anlatımı çok eğlenceli. 

Kitabımızı Tanıyalım;


Gazetelerdeki iş ilanlarının sürekli takipçisi olan Lindy Knight, gırtlağına kadar borca batmıştır. Sıradan bir işin kendini kurtarmasına yetmeyeceğini bilse de, aramaya devam eder ve bir gün, ilginç bir ilanla karşılaşır.
Üç haftalık bir pozisyon için, yeterli oyunculuk deneyimine sahip, 25-35 yaşlarında hoş bir kadın aranıyor. Dizi ya da film oyuncuları başvurmamalıdır. Tam üç hafta boyunca 7 gün 24 saat ulaşılır olmak karşılığında ücret net 20,000 Dolardır. Başvuracak kişinin seyahat engeli olmamalıdır.
İlk başta garip gelen bu ilan, ödemesi gereken borçları hatırladığında, bir çıkış kapısı gibi görünmeye başlar. Lindy, hayatının en cesur hamlelerinden birini yapacak ve bu işi kapmak için harekete geçecektir.

Tur Takvimimiz^^

25.09.2014
Tanıtım-Çekiliş

26.09.2014
Pudra Tozu- İtalyan Sosunun Baştan Çıkaran Cazibesi.
Kitap Tutkusu-Christine Bell ile Röportaj.
Kütüphanemden Kitap Manzaraları- Seri Bilgisi ve Christine Bell’in Diğer Kitapları.
Fighting!!-Ön okuma.

27.09.2014
Yorum


ÇEKİLİŞ

  2Şanslı kişinin kazanacağı yarışmamız Okuyan Kızlar Kulübü Facebook Sayfasında!!Katkılarından Dolayı Nemesis Kitap'a Çok Teşekkürler^^


Takipte kalın^^Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Elinizi korkak alıştırmayın :D