22 Ekim 2012 Pazartesi

Bir kitap yorumu daha ^^


Sandra Brown// Yarınlar için Bitti...:)

Yazarın ilk kitabını okudum ve hayran kaldım ♥  süper bir hikaye ve kitaptı  Yazarın anlatım tarzı sürükleyici, çevirileri ise hatasızdı, bunlarda zaten yazara ve yayın evine hayran kalmamı sağladı :) her ne kadar İlyada yayınları kapansa da Martı yayınlarından devam ediyor ;)


Neyse gelelim kitabın konusuna ;)

Lucky herkes ona bu ismi takmış şanslılığından söz ediyor ama bir gecede başına gelenler yüzünden o geceden sonra herşey tam tersi olur. İşleriyle ilgili problem başına bela olurken birde adını bile bilmediği bir kadının peşine düşmek zorundadır. Konu böylelikle başlar ;)

Sonlara doğru feci birşey oldu sizde okuyunca o feci olayı öğreneceksiniz  İkinci kitap elimde ama arada bir kitap okuduktan sonra ikinci kitabı okumak istiyorum  İkinci kitapta birinci kitaptan daha feci bir şey belli konusundan ama birazcık heyecan yapayım demi  3.kitap daha çıkmamış Türkiye'de yayın evine buradan sesleniyorum 2 kitabı da okuyan ve benimde daha ikinci kitabı okumadan beklediğim 3. kitabı hemen çıkarın, lütfen! ;))


Kitabı okumama vesile olan Asi ve Serpil ablamlara kocaman teşekkürlerimi sunuyorum ♥ 


Tavsiye kısmına gelince bu yorumdan sonra tabii ki de okuyun derim, süper bir kitap ♥


Kitap 3 seriden oluşuyor ikinci kitap Hep aşk vardı kitabı :) ülkemizde çıkmayan kitap 3. kitap ve büyük bir merakla beklenmekte okuyucular tarafından ;)Konusu bu,

Eşinin beklenmedik ölümüyle büyük sarsıntı yaşayan, hayata kızgın ve kırgın bir adam 
Yıllarca aynı adamı sevmekten hiç vazgeçmemiş bir kadın 
Ve bu iki insanın trajik bir kazayla yollarının kesişmesinin büyüleyici hikâyesi... 

Marcie ile Chase mutluluğun artık kapılarını çalmayacağından emindir. Trafik kazasında eşi ile doğmamış çocuğunu kaybeden Chasein hayata umutla tutunabilmesi için hiçbir nedeni kalmamıştır. Kaza sırasında arabayı kullanan ve kendisini bu korkunç olayın sorumlusu olarak gören Marcie ise, çocukluğundan beri âşık olduğu ve hiçbir zaman karşılık alamadığı bu adamı trajedinin acı gölgesinden kurtarmak ve yeniden hayata döndürmek için her zorluğun üstesinden gelmeye hazırdır. 

Çok satan yazarlar listesinin vazgeçilmez ismi Sandra Brownun bu kitabında, umutsuzluğun bir araya getirdiği iki insanın hayata yeniden sarılmalarına neden olan muhteşem aşklarına şahit olacaksınız.


"Sandra Brown, birinci sınıf bir yazar olduğunu bir kez daha kanıtlıyor."
Associated Press

"Sandra Brownun güçlü kaleminden harika bir kitap daha! Yazar, yarattığı karakterleri ölümsüzleştirmeye kararlı gibi görünüyor."
Publishers Weekly 

"Sandra Brown yine mükemmel bir iş çıkararak, merak uyandıran karakterlerin aşk ve gerilim yüklü hayatlarını çarpıcı bir dille kaleme almayı başarmış."
Romantic Times 

"En az önceki kitaplarındaki kadar mükemmel ve etkileyici bir roman. Brown sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacak."
Booklist

3.kitabı tam olarak bilmiyorum orijinal halini ;)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Elinizi korkak alıştırmayın :D