11 Ağustos 2014 Pazartesi

OKK 33.Blog Turu Milyonluk Kirli Sır//C.L. Parker Tanıtım Ve Çekiliş^^


Herkese merhaba,
OKK 33. blog turumuzun konuğu Novella Yayınları’ndan çıkan C. L. Parker’ın yazmış olduğu Milyonluk Kirli Sır. Biz okurken çok beğendik ki Noah Crawford sen nasıl bir karaktersin öyle? 
Kitabımızı tanıyalım :PBirbirimize meydan okuyor, sonra da hissettiğimiz sahiplenici duygulardan zevk alıyorduk. Bu,ikimizin de keyif aldığı suçluluk verici bir hazdı. Derken, hiçlikten bir aşk ortaya çıktı…

Genç ve güzel Lanie, ölümcül hastalığa yakalanan annesinin tedavisini karşılayacak parayı bulabilmek için kendini iki yıllığına yakışıklı ve zengin işadamı Noah'ya satar. Aşka inancını kaybetmiş, kadınlara güvenini yitirmiş genç adam başlangıçta Lanie'yle yalnızca cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için birlikte olsa da, yaşadıkları tutkulu deneyimlerden sonra zamanla ona bağlandığını fark eder. Lanie ise çoktan Noah'ya karşı büyüyen bir arzu duymaya başlamıştır bile.

Fakat bu anlaşmalı birlikteliğin, cinsel çekimden çok daha fazlası olduğunu birbirlerine itiraf edebilmelerine engel olan bazı sırlar vardır…Takvimimiz^^

11.08.2014
Tanıtım-Çekiliş
Çekiliş: Fighting!!

12.08.2014
Pudra Tozu-Alışveriş Çılgınlığına Ceo Bakışı.
Pudra Tozu- Hayattaki Seçimler ve Kader.
Kitap Tutkusu-Yurtdışında Kitabın Popülerliği.
Kütüphanemden Kitap Manzaraları-Kitap Manzaraları – Anlaşmalı İlişkiler&Evlilikler ve Bu Konulu Kitaplar.
Fighting!!-Ön okuma ve Kitaba Genel Bakış.

13..08.2014
Yorum


ÇEKİLİŞ^^
Bütün şartları yerine getiren 2 şanslı kişiye kitabımız hediye^^


a Rafflecopter giveawayKatkılarından dolayı Novella Yayınlarına çok teşekkürler^^


1 yorum:

  1. ben kazanmışım ama size ulaşamadım :( facebooktan mesaj attım ama görmediniz ben de buradan yazayım dedim :) adresimi nasıl bildireyim size? :)

    YanıtlaSil

Elinizi korkak alıştırmayın :D