14 Eylül 2015 Pazartesi

Falling For Innocence Kore Dizi Yorumu^^


Herkese merhaba^^
Yorumlar hep kitap hep kitap olunca araya Kore Dizisi yorumu ekleyeyim dedim. :P Şaka bir yana bitmişken dizi yorumu gireyim de sırada ki Secret Love yorumunu hemen yazayım.
Diziye başlamamın nedeni Facebook'da bir resim görmemle başladı. Daha okullar bitmeden başladım ve öyle hızlı ve heyecanla izledim ki net olmadığı halde dizileri nereden indirebilirim diye kafa patlattım ama ne oldu son 6-7 bölümü 3 ayda anca bitirdim. Velhasıl kelam dizi güzeldi ama benim hemen bitirememem kötü oldu. Diziyi izlerken taa seneler önce okuduğum Canan Tan'ın En Son Yürekler Ölür kitabına benzettim. Tabii sona doğru çoğu şey değişiyor asıl benzerlik olan şey dizi de Kang Min Ho kalpten rahatsızdır ve kalp nakli gerekmektedir. Kalp nakli olamadan önce babasının öcünü almak için çok zengin ve acımasız olur. Bu sırada beyin ölümü gerçekleşen bir hastanın kalbini alan Min Ho ameliyattan sonra huyu, suyu her şeyi değişir. İşte En Son Yürekler Ölür kitabına benzettiğim yer. ;) Konu böylece başla.Kang Min Ho//Jung Kyung Ho^^
Babasının ölümüne sebep olan amcasından öc almak isteyen Min Ho büyük bir şirketin patronu olur ve amcasının şirketini ele geçirmek ister. Bu sırada hastalığı kötü gider ve beyin ölümü gerçekleşen birinden kalp nakli olur tabii o ameliyattan sonra hayatı hepten değişir.
Oppa'yı ilk bakışta tanımazsınız ama I'm Sorry I Love You dizisini izleyenler hemen tanır. Evet orada ki sanatçı oppa. Ne kadar taş olmuş anlatamam. Şu resme bakın da ne demek istediği anlayın. Hele mimikleri süperdi. Rolünü o kadar iyi yerine getirmiş ki benden büyük bir alkış aldı.

Kim Soon Jung//Kim So Yeon^^
Babasının mesleğini devam ettiren Soon Jung büyük bir şirketin baş sekreteridir. Şirketin her şeyi bilen Soon Jung şirkete yeni gelen başkan ile uğraşmak zorunda kalır. Bu sırada nişanlısı elim bir kaza sonucunda beyin ölümü gerçekleşir. 
Unniyi herkes tanır ;) Biz ilk defa Savcı Prenses'de tanışmıştık. Kendisini pek bir severim ;) Burada da o kadar uyumlu bir oyuncu olmuş ki bir alkış da bu unniye ;)

Lee Joon Hee//Yoon Hyun Min^^
Min Ho'nun amcasının şirket avukatı olan Joon Hee Soon Jung'un da en yakın arkadaşıdır ama yüksek beklentileri olan Joon Hee'nin yapmayacağı şey kalmaz.
Kendisini ilk defa izledim ve ne kadar sinir bir karakter olsa da sevdim. Başka diziler de iyi biri olarak görme dileğiyle ;)

Diziden Kareler^^Joon Hee patronun kızı için Buzlar Ülkesi karakteri oluyor. Doğrusu o kadar yakışmış ve gerçekçi olmuş ki bir an hayal ürüne şey birde ortaya çıkmış gibi :D 


Oppanın saçları böyle o kadar iyi ki sonradan değiştirmeseydi keşke dedim.Bu resimlerin hepsinde kötü karakterli Min Ho^^


Set arkası, komedi bu oppa yaaa :D


Bu sahne o kadar güzel ki anlatamam.


Yapma, etme oppa, sinirlenmek sana iyi gelmez :P


Sen ağlama dayanamam :'(


Şebek bu oppa yaaa, burada neden ağladığını ve öncesini izlediğiniz de çok güleceksiniz.Hep kötü olsaydın bile izlerdim seni Min Ho oppaaaaa^^


Dizi de düşmanlar ama set arkasında kankiler^^
Bu resmi dizi bitiminden çok çok sonra oyuncular Sosyal Medya aracılığı ile bizlere sundu hatta çok önemli bir haberle. Duymayan kalmasın, dizimizin ikincisi için anlaşmalar yapıldı. Bakalım ikinci de neler olacak, sonu iyi ve soru işaretleri ile bitmişti. En kısa zaman da çekip bizlere sunarlar umarım.


Ahh bu sokak merdiveni neler gördü, neler duydu içini dökse de bizde dinlesek :D

Dizimizin Gifleri^^


İşte size kötü huyuyla Min Ho. O derece kötü yani gerisini siz anlayın.
Bu sahne evlere şenlikti. :DHavanı yesinler Min Ho^^ O_oMin Ho tam bir lolipop hastası. Gerçi kalp naklinden önce görse ayak ucuyla bile kenara atmaya tiksinir ama sonrasın da hastası oldu, hatta sevdiğine lolipop çiçeği bile yaptı, gerisini siz anlayın :D


Kendisini bir çok dizi de görmüşsünüzdür, ilk olarak Reply 1997'de sonrasın da ise Modern Farmer'de izlemiştik. Hepsinde on numaraydı. Çok sevimli ve komik bir oyuncu. Burada da komediydi, çok sevdim kendisini ;)

Mimikler çok iyi demiştim değil mi? :D Tatlı şey :D


Min Ho'nun sekreteri olsa da zaman sonra kanka oldular vesselam :DEsnemesi bile olay bu oppanın :D


Ve aşk adamı olması da bambaşka^^
Vee son^^
Diziyi ilk olarak çok sevdiğim söylemek isterim, çok güzel akıcı ve gerçekçi bir hikayeydi. Oyuncu seçimi, konunun gidişatı falan benden on üzerinden on aldı, sadece keşke ben hemen bitirseydim diyorum, fazla uzattım gibi. Hem bana hemde diziye yazık oldu :P Bana neden oldu derseniz bu diziye ihanet olur diye başka dizilere de göz ucuyla bakamadım ve kaldı öyle :D
Dizinin sonu anladığım kadarıyla ikincisi çekileceğinden fazla hızlı gelişmiş ve bitmiş. Bazı sorular asılı kaldı son bölümde. Neyse devam ettiği için heyecanla bekleyeceğiz bakalım nasıl olacak ;) Bu sefer hemen bitirmeyi düşünüyorum :D Şu an için dizinin ne zaman çekileceği hakkın da bir bilgi yok ama en kısa zaman da öğreniriz gibi ;) 


Bu fotoğrafa bitiyorum, zaten diziye başlamama neden olan fotoğraf kendisi. Gözlüklerim pazardan, Allah saklasın nazardan diyor sanki :D Ama harika bir fotoğraf^^ Bir dizi yorumu daha bitmiştir. Kesinlikle tavsiye eder, başka diziler de görüşmeyi dilerim^^Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Elinizi korkak alıştırmayın :D